Kees Okx - Round of Spring

Kees Okx - Round of Spring kopen? Bied vanaf 250!
Kees Okx - Round of Spring kopen? Bied vanaf 250!Kees Okx - Round of Spring kopen? Bied vanaf 250!Kees Okx - Round of Spring kopen? Bied vanaf 250!Kees Okx - Round of Spring kopen? Bied vanaf 250!Kees Okx - Round of Spring kopen? Bied vanaf 250!Kees Okx - Round of Spring kopen? Bied vanaf 250!Kees Okx - Round of Spring kopen? Bied vanaf 250!
  • Kees Okx (1939-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen73 x 56 cm (h x b)
Incl. lijst91 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/30

Echt een heel mooi werk met diepe "rijke" kleuren.

Het werk is gebruikt als kaft van het boek "Tot de aanval" van Henk van Kerkwijk (zie foto).
Dit boek behoort tevens tot de koop.
Zeer mooie Litho die altijd ingelijst in de hal heeft gehangen.
Helaas door verhuizing naar kleinere woning nu in de verkoop.

Is origineel gesigneerd (potlood), oplage 7 van 30.

Prachtige lijst, goudkleurig.

Helaas zijn de foto's niet goed helder te krijgen, doordat de lichtval van de hal wat te wensen over laat om het goed te fotograferen (reflectie in het glas).
Vandaar een betere foto (de 1e) even "geleend" van een andere website (alleen de oplage is daar natuurlijk anders).
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Emmen, Nederland

Starttijd29-12-2021 om 15:30
Eindtijd5-1-2022 om 22:28
Openingsbod € 250
ObjectlocatieEmmen,  Nederland