Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 73 x 56 cm (h x b) |
Incl. lijst | 91 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 7/30 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Zeer mooie Litho die altijd ingelijst in de hal heeft gehangen. Helaas door verhuizing naar kleinere woning nu in de verkoop. Is origineel gesigneerd (potlood), oplage 7 van 30. Prachtige lijst, goudkleurig. Helaas zijn de foto's niet goed helder te krijgen, doordat de lichtval van de hal wat te wensen over laat om het goed te fotograferen (reflectie in het glas). Vandaar een betere foto (de 1e) even "geleend" van een andere website (alleen de oplage is daar natuurlijk anders). | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Emmen, Nederland |
Starttijd | 29-12-2021 om 15:30 |
Eindtijd | 5-1-2022 om 22:28 |
Objectlocatie | Emmen, Nederland |