Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Stift |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig uniek werk van de hand van Lotti van der Gaag. Linksonder gesigneerd en rechtsoner gedateerd.
Tevens en verso gesigneerd en getiteld.
Voorzien van een mooie bijpassende passe-partout. Afmeting van het geheel is 25 x 20cm. Zowel het werk als de passe-partout verkeren in zeer goede conditie.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 27-6-2023 om 14:09 |
Eindtijd | 3-7-2023 om 22:48 |