Lotti van der Gaag - portret

Lotti van der Gaag - portret kopen? Bied vanaf 500!
Lotti van der Gaag - portret kopen? Bied vanaf 500!Lotti van der Gaag - portret kopen? Bied vanaf 500!
  • Lotti van der Gaag (1923-1999)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1963
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 37 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Een van haar expressionistische portretten, in gemengde techniek  getekend met pen en inkt, gedateerd '63  (1963). uit particuliere collectie.
Aan de randen enigszins verkleurd door vroegere inlijsting
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80