prachtig ingelijste werkelijk unieke tekening van Lucebert met persoonlijke nieuwjaarsgroet van Lucebert en zijn vrouw Tony aan Jan van Loenen Martinet (kunsthandelaar en conservator Stedelijk Museum) en zijn vrouw. unieke tekening die professioneel is ingelijst door L'Encadreur uit Amsterdam. lijst is 3,5 cm dik en passe-partout is opgehoogd voor een bijzonder effect. afmetingen lijst 40x53cm, afmetingen tekening 20x31cm.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: De wilgen, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 34,00
€ 34,00
Europese Unie
€ 34,00