Lucebert - Zonder titel - Verkocht

Lucebert - Zonder titel kopen? Bied vanaf 575!
Tekening / Aquarel

Lucebert - Zonder titel kopen? Bied vanaf 575!Lucebert - Zonder titel kopen? Bied vanaf 575!
  • Lucebert (1924-1994)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1984
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst47 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lucebert 84.III.25,  gemengde techniek op papier.
In prima staat.
Het kunstwerk van Lucebert is in goede staat.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd1-10-2023 om 21:36
Eindtijd9-10-2023 om 20:07
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken