Michel Cardenas - oprichter In-Out centrum Amsterdam - grote Litho - gesigneerd - oplage 190 - Verkocht

Michel Cardenas - oprichter In-Out centrum Amsterdam - grote Litho - gesigneerd - oplage 190 kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Michel Cardenas - oprichter In-Out centrum Amsterdam - grote Litho - gesigneerd - oplage 190 kopen? Bied vanaf 40!Michel Cardenas - oprichter In-Out centrum Amsterdam - grote Litho - gesigneerd - oplage 190 kopen? Bied vanaf 40!Michel Cardenas - oprichter In-Out centrum Amsterdam - grote Litho - gesigneerd - oplage 190 kopen? Bied vanaf 40!Michel Cardenas - oprichter In-Out centrum Amsterdam - grote Litho - gesigneerd - oplage 190 kopen? Bied vanaf 40!Michel Cardenas - oprichter In-Out centrum Amsterdam - grote Litho - gesigneerd - oplage 190 kopen? Bied vanaf 40!Michel Cardenas - oprichter In-Out centrum Amsterdam - grote Litho - gesigneerd - oplage 190 kopen? Bied vanaf 40!Michel Cardenas - oprichter In-Out centrum Amsterdam - grote Litho - gesigneerd - oplage 190 kopen? Bied vanaf 40!
  • Michel Cardenas (1934-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 190
  • Afmeting litho niet ingelijst: 60 x 89 cm. Rechtsonder in potlood gesigneerd, linksonder in potlood: 88/190.

Michel Cardenas (1934 Colombia) kwam in 1962 naar Amsterdam en stichtte samen met Sigurdur Gudmundsson, Pieter Laurens Mol en Ulises Carrión in 1972 het In-Out Center aan de Reguliersgracht in Amsterdam, dat tot 1974 een levendig bestaan leidde. Een periode van body art, fluxusachtige happenings en (video)performances. De performances behandelden steeds hetzelfde thema: het verwarmen van mensen of objecten. Het waren pogingen om de kille afstandelijkheid die hij in de Nederlandse samenleving ervoer te doen wegsmelten. Later ging Cardena de verworvenheden van de videotechniek steeds meer incorporeren in zijn werk. Eind jaren 80 richtte Cardena zich weer meer op de schilderkunst. Cardena doceerde aan de academies in Arnhem, Amsterdam en Enschede.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Michel Cardenas (1934-2015)

Nederlands Nederlands Colombiaans Colombiaans

Geplaatst door  Artpointamsterdam
4823 verkochte items
Alle items (168)
89 cm
60 cm