Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart

Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart kopen? Bied vanaf 45!Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart kopen? Bied vanaf 45!
  • Nico Molenkamp (1920-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC 40 exemplaren
Fraai kleurrijk werk van Nico Molenkamp.  Klein maar fijn. U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Starttijd:13-08-2022 om 11:42
Eindtijd:27-08-2022 om 22:54
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland