| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Twee afzonderlijke, maar als duo aangeboden zeefdrukken, getiteld "Rien" (Niets) en "Tout" (Alles). De kunstwerken (102/200 en 184/200) zijn zonder passe-partout in witte Barth-lijsten ingelijst, afmeting van lijst en kunstwerk: 77 * 57 cm. De kunstwerken zijn gesigneerd, maar als niet-deskundige kan ik de echtheid niet garanderen. Ik heb echter geen reden aan de originaliteit te twijfelen. Afhalen of bezorgen in onderling overleg. Bieden voor de twee kunstwerken samen!
| Transport | |
| Garantie | |