Pierre Alechinsky - 2 zeefdrukken (duo) - Verkocht

2 zeefdrukken (duo) kopen? Bied vanaf 99!
Grafiek (handgesigneerd)

2 zeefdrukken (duo) kopen? Bied vanaf 99!2 zeefdrukken (duo) kopen? Bied vanaf 99!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Twee afzonderlijke, maar als duo aangeboden zeefdrukken, getiteld "Rien" (Niets) en "Tout" (Alles). De kunstwerken (102/200 en 184/200) zijn zonder passe-partout in witte Barth-lijsten ingelijst, afmeting van lijst en kunstwerk: 77 * 57 cm. De kunstwerken zijn gesigneerd, maar als niet-deskundige kan ik de echtheid niet garanderen. Ik heb echter geen reden aan de originaliteit te twijfelen. Afhalen of bezorgen in onderling overleg. Bieden voor de twee kunstwerken samen!