| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Ets |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 90 |
Mooi, karakteristiek werk van Pierre Alechinsky uit de uitgave “Monument Tobacco”, te dateren eind jaren 70. Ets op Arches papier met een blauw motief langs de rand (pochoir druk), met potlood gesigneerd en genummerd (15/90). Het volledige blad aan de bovenkant netjes gemonteerd op stijf karton/dik papier. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 50cm x 35cm (incl. onderblad), 45cm x 32cm (blad), 24cm x 16cm (etsbeeld)
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||