Pierre Alechinsky - Abécédaire, ets met pochoir border - Verkocht

Pierre Alechinsky - Abécédaire, ets met pochoir border kopen? Bied vanaf 495!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - Abécédaire, ets met pochoir border kopen? Bied vanaf 495!Pierre Alechinsky - Abécédaire, ets met pochoir border kopen? Bied vanaf 495!Pierre Alechinsky - Abécédaire, ets met pochoir border kopen? Bied vanaf 495!Pierre Alechinsky - Abécédaire, ets met pochoir border kopen? Bied vanaf 495!Pierre Alechinsky - Abécédaire, ets met pochoir border kopen? Bied vanaf 495!Pierre Alechinsky - Abécédaire, ets met pochoir border kopen? Bied vanaf 495!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 90

Mooi, karakteristiek werk van Pierre Alechinsky uit de uitgave “Monument Tobacco”, te dateren eind jaren 70.  Ets op Arches papier met een blauw motief langs de rand (pochoir druk), met potlood gesigneerd en genummerd (15/90).  Het volledige blad aan de bovenkant netjes gemonteerd op stijf karton/dik papier.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 50cm x 35cm (incl. onderblad), 45cm x 32cm (blad), 24cm x 16cm (etsbeeld)

Binnen Nederland € 11,99