| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Pierre Alechinsky. deze twee originele litho's zitten in het beroemde blad Derriere Le Miroir nr 32 uit 1950, 2de editie.
De grootste litho beslaat anderhalve pagina (de omslag). de kleinere zit binnen in en beslaat een kwart pagina.
kunstenaar: Pierre Alechinsky
titel: les mains eblouies
jaar: 1950
uitgeverij: galierie Maeght, edition Pierre a Feu
gesigneerd: in de druk
verzendkosten: 7.50 (normaal), 9.00 (aangetekend) 13,50 (België)
| Transport | |
| Garantie | |