Pierre Alechinsky - Alechinsky, derriere le miroir 240 met prachtige litho's - Verkocht

Alechinsky, derriere le miroir 240 met prachtige litho's kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Alechinsky, derriere le miroir 240 met prachtige litho's kopen? Bied vanaf 60!Alechinsky, derriere le miroir 240 met prachtige litho's kopen? Bied vanaf 60!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Pierre Alechinsky. deze uitgave van het beroemde franse kunstblad 'le derriere le miroir' is in zijn geheel gewijd aan het werk van Alechinsky. Het resultaat is een aantal prachtige litho's in de voor Alechinsky bekende stijl. Zie de foto's.

Titel:  DLM 240
Jaartal: 1981
Afmetingen: 38cm x 56cm (3 x) en 38 x 28 cm (2 x)
Gesigneerd: Nee
Ingelijst: Nee
Oplage: onbekend

verzendkosten: 7,50 standaard of 9,00 aangetekend