| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Pierre Alechinsky. deze uitgave van het beroemde franse kunstblad 'le derriere le miroir' is in zijn geheel gewijd aan het werk van Alechinsky. Het resultaat is een aantal prachtige litho's in de voor Alechinsky bekende stijl. Zie de foto's.
Titel: DLM 240
Jaartal: 1981
Afmetingen: 38cm x 56cm (3 x) en 38 x 28 cm (2 x)
Gesigneerd: Nee
Ingelijst: Nee
Oplage: onbekend
verzendkosten: 7,50 standaard of 9,00 aangetekend
| Transport | |
| Garantie | |