Pierre Alechinsky - Alechinsky Louisiana - Verkocht

Alechinsky Louisiana  kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Alechinsky

Louisiana

prachtige tentoonstellingsaffiche

afmetingen 83 cm x 59 cm

wordt gratis aangetekend verzonden in E.U.