Pierre Alechinsky - Derrière le Miroir nr. 247 (1981) - compleet - Verkocht

Derrière le Miroir nr. 247 (1981) - compleet kopen? Bied vanaf 79!
Grafiek (handgesigneerd)

Derrière le Miroir nr. 247 (1981) - compleet kopen? Bied vanaf 79!Derrière le Miroir nr. 247 (1981) - compleet kopen? Bied vanaf 79!Derrière le Miroir nr. 247 (1981) - compleet kopen? Bied vanaf 79!Derrière le Miroir nr. 247 (1981) - compleet kopen? Bied vanaf 79!Derrière le Miroir nr. 247 (1981) - compleet kopen? Bied vanaf 79!Derrière le Miroir nr. 247 (1981) - compleet kopen? Bied vanaf 79!Derrière le Miroir nr. 247 (1981) - compleet kopen? Bied vanaf 79!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

ze editie van Derrière le Miroir is speciaal uitgegeven voor de expositie van Alechinsky bij Galerie Maeght in 1981.
De 6 originele offsetdrukken zijn speciaal voor dit nummer ontworpen in de typische Alechinsky stijl, waarbij beweging altijd een grote rol speelt.

Auteur: Pierre Alechinsky

Kunstenaar: Pierre Alechinsky
Jaar: 1981
Afmetingen: 38x56 cm folio (2 x), 28x38 cm (4x)
Uitgeverij: Aimé Maeght, Paris

Compleet met 24 pagina's en in uitstekende staat.

Deze offsetlitho's worden vaak voor los voor fikse bedragen aangeboden!

Dit complete nummer van DLM verkeert in nieuwstaat!