| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
ze editie van Derrière le Miroir is speciaal uitgegeven voor de expositie van Alechinsky bij Galerie Maeght in 1981.
De 6 originele offsetdrukken zijn speciaal voor dit nummer ontworpen in de typische Alechinsky stijl, waarbij beweging altijd een grote rol speelt.
Auteur: Pierre Alechinsky
Kunstenaar: Pierre Alechinsky
Jaar: 1981
Afmetingen: 38x56 cm folio (2 x), 28x38 cm (4x)
Uitgeverij: Aimé Maeght, Paris
Compleet met 24 pagina's en in uitstekende staat.
Deze offsetlitho's worden vaak voor los voor fikse bedragen aangeboden!
Dit complete nummer van DLM verkeert in nieuwstaat!
| Transport | |
| Garantie | |