Pierre Alechinsky - ESPIONNE/SPY- 1970 - MoMA

Pierre Alechinsky - ESPIONNE/SPY- 1970 - MoMA kopen? Bied vanaf 975!
Pierre Alechinsky - ESPIONNE/SPY- 1970 - MoMA kopen? Bied vanaf 975!Pierre Alechinsky - ESPIONNE/SPY- 1970 - MoMA kopen? Bied vanaf 975!Pierre Alechinsky - ESPIONNE/SPY- 1970 - MoMA kopen? Bied vanaf 975!Pierre Alechinsky - ESPIONNE/SPY- 1970 - MoMA kopen? Bied vanaf 975!Pierre Alechinsky - ESPIONNE/SPY- 1970 - MoMA kopen? Bied vanaf 975!Pierre Alechinsky - ESPIONNE/SPY- 1970 - MoMA kopen? Bied vanaf 975!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1970
Techniek Hout/Linosnede
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 47 x 64 cm (h x b)
Incl. lijst 64 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

PIERRE ALECHINSKY
Espionne, is een voorbeeld van Alechinsky's vermogen om abstractie en figuratie te combineren en een gevoel van verbeelding en complexiteit op te roepen. Het werk is gemaakt met een gecombineerde techniek van linoleumsnede in zwart en kleurenlithografie op Arches papier.
Het is typerend voor Alechinsky's stijl uit die periode, waarbij een centrale afbeelding wordt omringd door een decoratieve rand.
Dit wordt ook wel "grafiek met aantekeningen in de marges" genoemd.

Het MoMA Museum heeft een exemplaar van deze lithografie in zijn collectie.

Linosnede en lithografie
Voor de centrale afbeelding gebruikte Alechinsky de techniek van de linoleumsnede. De decoratieve, in zilvergrijs uitgevoerde border is gelithografeerd.
Papier Vélin d'Arches
In potlood handgesigneerd en genummerd door de kunstenaar
Werk zit achter glas in nieuwe lijst met stijlvol passe-partout en elegant zwart gelakt houten lijst
Zowel het werk als de lijst zijn in goede conditie
Bekijk de foto's voor de beschrijving en de staat van het aanbod.
Ophalen geniet de voorkeur.
Werk en kader verkeren in nieuwstaat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Meise, België