Pierre Alechinsky - Litho van Alechinsky - Verkocht

Litho van Alechinsky  kopen? Bied vanaf 595!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Litho van Alechinsky. Handgesigneerd en betiteld "pour Dominique". Werk uit 1984. "Encrier de voyage". Opl. is 75 stuks.

Afm. 72x51cm. Zr gde st. niet ingekaderd. Verzending 12€.