In opdracht geveild:
Zeer mooie ets van Pierre Alechinsky. Het werk is gedrukt op japans papier waarop een bankbiljet is geplakt (chine colle techniek) en daaroverheen is weer de compositie gedrukt.
Er is mij een ander werk bekend van deze druk, alleen met een ander bankbiljet, dus wellicht heeft Alechinsky voor ieder werk een ander bankbiljet gebruikt en zijn de werken dus in wezen uniek.
Bijzonder werk. Mooi ingelijst. Kan direct aan de muur.
Titel: Compositie met bankbiljet.
Jaartal: onbekend
Afmetingen lijst: 70cm x 70cm
Afmetingen litho: 54cm x 54cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Ja, zeer mooi.
Oplage: Onbekend
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat. Het Japans papier is heel licht gegolfd naar het biljet toe. Dit is origineel zo en niet te voorkomen doordat het biljet in ingelijmd en dit altijd een beetje "werkt" ten opzichte van de rest van het blad.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Het werk kan tevens worden bezorgd door een koerier. Bezorgkosten zijn 35 euro voor Nederland muv Zeeuws Vlaanderen/De eilanden. Eventueel kunnen meerdere werken gecombineerd worden.
Garantie:
Informatie: