Pierre Alechinsky - PIERRE ALECHINSKY - Aquatint ets - Genummerd 29/35 - Handsigneerd - Ingelijst - Verkocht

PIERRE ALECHINSKY - Aquatint ets - Genummerd 29/35 - Handsigneerd - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

PIERRE ALECHINSKY - Aquatint ets - Genummerd 29/35 - Handsigneerd - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 250!PIERRE ALECHINSKY - Aquatint ets - Genummerd 29/35 - Handsigneerd - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 250!PIERRE ALECHINSKY - Aquatint ets - Genummerd 29/35 - Handsigneerd - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 250!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Deze ets komt uit de Extra Suite van de "Poemes a voir"

Tardieu, j., poèmes a voir. With 12 ganzseit. sign. and NUM. Panels with 20 etchings by P. Alechinsky and 1 sign. and NUM.Extra suite of 11 of the etchings in reddish brown. . Loose sheets and panels. Across Folio.
Charron/Cotensin 74 (different slightly from the numbering). -Cat. Musée of des Beaux-Arts Belgium 1988, according to the numbering of the double arches 125 copies, 35 copies of the extra suite. -First Edition. -Each etching illustrates one of the first 12 poems, which were reproduced according to a manuscript of the author. - Bron: Ketterer Kunst

Afmeting beeld: 30x 22 cm

Afmeting lijst: 65 x 56 cm

Oplage: 29/35

Materiaal: Aquatint ets

Ingelijst: Ja

Conditie: In uitstekende staat.

Bezichtigen:

Bezichtigen en ophalen in Arnhem is ook mogelijk.