Prachtige, grote litho van deze Cobra kunstenaar, gemaakt naar aanleiding van het WK voetbal in Spanje in 1982.
- Titel: Copa del Mundo de Futbol - Formaat: 60,5 x 95 cm - Jaar: 1982 - Nummer/Oplage: 87/150 - Met potlood handgesigneerd en genummerd - Niet ingelijst - In uitstekende staat Een prachtig werk!
Verzendkosten bedragen € 10,- (goed verpakt en aangetekend en verzekerd verzonden). Ophalen kan natuurlijk ook.