Pierre Alechinsky - Pierre Alechinsky: Copa del Mundo de Futbol - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige, grote litho van deze Cobra kunstenaar, gemaakt naar aanleiding van het WK voetbal in Spanje in 1982.

- Titel: Copa del Mundo de Futbol
- Formaat: 60,5 x 95 cm
- Jaar: 1982
- Nummer/Oplage: 87/150
- Met potlood handgesigneerd en genummerd
- Niet ingelijst
- In uitstekende staat
Een prachtig werk!

Verzendkosten bedragen € 10,- (goed verpakt en aangetekend en verzekerd verzonden).
Ophalen kan natuurlijk ook.