Pierre Alechinsky - Pierre Alechinsky: Gesign. litho uit XXe Siècle (1960) - Verkocht

Pierre Alechinsky: Gesign. litho uit XXe Siècle (1960) kopen? Bied vanaf 210!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky: Gesign. litho uit XXe Siècle (1960) kopen? Bied vanaf 210!Pierre Alechinsky: Gesign. litho uit XXe Siècle (1960) kopen? Bied vanaf 210!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige litho van Pierre Alechinsky, uit XXe Siècle.

- Afmetingen 24 x 31,5 cm.

- Jaartal 1960.

- Handgesigneerd met potlood

- Editie E.A.

- In perfecte staat!

Verzendkosten binnen Nederland € 10,=; naar belgie € 15,=; andere landen verzendkosten in overleg.

Ophalen kan natuurlijk ook.