| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige litho van Pierre Alechinsky, uit XXe Siècle.
- Afmetingen 24 x 31,5 cm.
- Jaartal 1960.
- Handgesigneerd met potlood
- Editie E.A.
- In perfecte staat!
Verzendkosten binnen Nederland € 10,=; naar belgie € 15,=; andere landen verzendkosten in overleg.
Ophalen kan natuurlijk ook.
| Transport | |
| Garantie | |