| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een in zeer goede staat verkerende kleurenlitho van Pierre Alechinsky uit 1988
inclusief fraaie, moderne lijst!
Afmetingen:
36cm x 26 cm
met lijst 52,5 cm x 41,5 cm
Retro verso een beschrijving (zie foto)
Conditie:
In perfecte staat
Het is mogelijk dit werk vooraf te bezichtigen
| Transport | |
| Garantie | |