Pierre Alechinsky - Pierre Alechinsky - Kleurenlitho - 1988 - Verkocht

Pierre Alechinsky - Kleurenlitho - 1988 kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - Kleurenlitho - 1988 kopen? Bied vanaf 175!Pierre Alechinsky - Kleurenlitho - 1988 kopen? Bied vanaf 175!Pierre Alechinsky - Kleurenlitho - 1988 kopen? Bied vanaf 175!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een in zeer goede staat verkerende kleurenlitho van Pierre Alechinsky uit 1988

inclusief fraaie, moderne  lijst!

Afmetingen:

36cm x 26 cm

met lijst 52,5 cm x 41,5 cm

Retro verso een beschrijving (zie foto)

Conditie:
In perfecte staat

Het is mogelijk dit werk vooraf te bezichtigen