In opdracht geveild:
(23-23-1)
Mooie kleurenlitho van Pierre Alechinsky. Deze litho komt uit het beroemde blad Derriere le Miroir. Het is een originele litho, maar niet handgesigneerd en met tekst op de achterkant. Dit is een dubbele pagina, dus met een vouw in het midden, die ingelijst overigens nauwelijks zichtbaar zal zijn.
Titel: DLM Litho
Jaartal: 1981
Afmetingen: 38cm x 56cm
Gesigneerd: Nee
Ingelijst: Nee
Oplage: Oplage DLM (hoog)
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: