Pierre Alechinsky - Pierre Alechinsky: Litho Galerie Maeght DLM - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
(22-22-1)

Mooie litho van Pierre Alechinsky. Niet handgesigneerd. Afkomstig uit Deriere le Miroir, de bekende uitgave van Galerie Maeght. Met tekst op de achterkant. Dit is een originele litho, maar dus niet gesigneerd en in hoge oplage gemaakt. Vandaar de prijs. Het gaat om een dubbel formaat, dus met een vouw in het midden.

Titel: Litho DLM
Jaartal: 1981
Afmetingen: 38cm x 56cm
Gesigneerd: Nee
Ingelijst: Nee
Oplage: onbekend

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een koker, kosten 10 euro euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie: