In opdracht geveild:
(26-26-1)
Zeer mooie litho van Pierre Alechinsky, op stevig papier gedrukt en leuk langwerpig formaat.
2 kleuren, zwart en oranje. Handgesigneerd.
Titel: Kaart van Bordeaux
Jaartal: Onbekend
Afmetingen beeld: 15cm x 42cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
Oplage: H.C. IV/XII
Conditie: Zeer goed
Het werk is in perfecte staat, maar heeft een hele licht golving in de rechterkant. Ingelijst absoluut onzichtbaar.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: