Pierre Alechinsky - Pierre Alechinsky: Litho Kaart van Bordeaux - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
(26-26-1)

Zeer mooie litho van Pierre Alechinsky, op stevig papier gedrukt en leuk langwerpig formaat.
2 kleuren, zwart en oranje. Handgesigneerd.

Titel: Kaart van Bordeaux
Jaartal: Onbekend
Afmetingen beeld: 15cm x 42cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
Oplage: H.C. IV/XII

Conditie: Zeer goed
Het werk is in perfecte staat, maar heeft een hele licht golving in de rechterkant. Ingelijst absoluut onzichtbaar.

Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.

Afhandeling:

Garantie:

Informatie: