Pierre Alechinsky - Pierre Alechinsky: litho, zonder titel - Verkocht

Pierre Alechinsky: litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Goede originele  litho

Beeldmaat ong. 40 x 50 cm (B.x H.)

Papiermaat ong. 57 x 75 cm (B. H.)

Werk is in uitstekende staat

l.o. oplage met potlood 53 / 80

r.o. ges. met potlood alechinsky

Verzendkosten 10 euro