| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer fraaie lithografie met als titel "Flying Objects".
Dit exemplaar uit 1979 is onderdeel van een kleinere serie uitgebracht naast de reguliere oplage van 100 en daarom genummerd in romeinse cijfers. Dit is XVIII/XXV e.a.! Een dergelijke kleine serie was vaak bedoeld voor de kunstenaar om weg te geven aan relaties. Op de achterzijde staat dan ook een door Alechinsky handgeschreven opdracht.
Het werk is professioneel ingelijst in een goudkleurige, metalen lijst en voorzien van een Passe-Partout. De afmetingen inclusief lijst zijn 70 x 90 cm.
Het werk is af te halen in Wassenaar / Den Haag .
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wassenaar, Nederland |
| Garantie | |