Pierre Alechinsky - Pierre Alechinsky, Marée haute, kleurenlitho - Verkocht

Pierre Alechinsky, Marée haute, kleurenlitho kopen? Bied vanaf 325!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: Marée haute

Techniek: kleurenlitho

Jaartal: 1977

Afmeting: 73 x 54 cm (papierformaat 76 x 56,5 cm)

Gesigneerd: rechtsonder

Oplage: deux/vingt e.a.

Ingelijst: nee

Conditie: goed

Verzendkosten/ophalen: Verzendkosten PostNL binnen Nederland  8,05 Euro. Na afspraak af te halen in Maastricht (geen verzendkosten)

Garantie koper op conditie en authenticiteit: ja