| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Marée haute
Techniek: kleurenlitho
Jaartal: 1977
Afmeting: 73 x 54 cm (papierformaat 76 x 56,5 cm)
Gesigneerd: rechtsonder
Oplage: deux/vingt e.a.
Ingelijst: nee
Conditie: goed
Verzendkosten/ophalen: Verzendkosten PostNL binnen Nederland 8,05 Euro. Na afspraak af te halen in Maastricht (geen verzendkosten)
Garantie koper op conditie en authenticiteit: ja
| Transport | |
| Garantie | |