In opdracht geveild:
(3-3-1)
4 litho's van Pierre Alechinsky. Overigens aan beide zijden bedrukt, dus eigenlijk 8 litho's waarbij 4 verschillende voorstellingen.
De 4 afbeeldingen zijn op 2 bladen gedrukt in de catalogus van de Biennale van Sao Paulo in 1963. Hier bieden we een dubbele set aan, waardoor alle 4 de voortstellingen samen of afzonderlijk in te lijsten zijn. Deze werken zijn niet gesigneerd, maar wel gaat het dus om originele litho's.
Titel: Zonder titel
Jaartal: 1963
Afmetingen: 21cm x 24cm
Gesigneerd: Nee
Ingelijst: Nee
Oplage: Onbekend
Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: