Pierre Alechinsky - Pierre Alechinsky: Zeer mooie kleurenlitho Compositie Groen - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:

Een zeer mooie zeefdruk van Pierre Alechinsky op mooi handgeschept papier.

Titel: Compositie Groen
Jaartal: 1974
Afmetingen: 75cm x 53cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
Oplage: 103/190
Herkomst: Uitgebracht bij Prent 190

Conditie: Zeer goed*
Het werk is in zeer goede staat.

*
Perfect = (Als) Nieuw
Zeer goed= Niet als nieuw, maar zonder beschadigingen, Kleine kreukjes etc kunnen voorkomen, bv aan de randen, maar zijn niet storend.
Goed= Werk is nog in goede staat, maar duidelijk niet nieuw. (zie beschrijving)
Foxed= De vlekjes die ontstaan door ouderdom in het papier.

Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.

Afhandeling:

Garantie:

Informatie: