In opdracht geveild:
Een zeer mooie kleurenlitho van Pierre Alechinsky op handgeschept papier.
Titel: Abstracte Compositie in kleur
Jaartal: onbekend
Afmetingen: 77cm x 67cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
Oplage: 103/190
Herkomst: Uitgebracht bij Prent 190
Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat als is de achtergrond niet kraakhelder wit meer.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: