Pierre Alechinsky - Pierre Alechinsky: Zeer mooie kleurenlitho - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:

Een zeer mooie kleurenlitho van Pierre Alechinsky op handgeschept papier.

Titel: Abstracte Compositie in kleur
Jaartal: onbekend
Afmetingen: 77cm x 67cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
Oplage: 103/190
Herkomst: Uitgebracht bij Prent 190

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat als is de achtergrond niet kraakhelder wit meer.

Afhandeling:

Garantie:

Informatie: