Pierre Alechinsky - Pierre Alechinsky - Verkocht

Pierre Alechinsky kopen? Bied vanaf 230!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky kopen? Bied vanaf 230!Pierre Alechinsky kopen? Bied vanaf 230!Pierre Alechinsky kopen? Bied vanaf 230!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie  en zeldzaam aangeboden litho van Pierre Alechinsky.

Vakkundig ingelijst in de zelfde kleurstelling als de litho.

Gekocht in Zweden ( galerie ).

De maten zijn 48 x 38 cm  incl lijst