| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraai boek uitgegeven in 1997 door Living Stone Editions, Den Haag in een oplage van 1000 stuks. De kleurenlitho is gesigneerd met potlood. Oplage 84/90. Titel; L'encrier: un arrangement de pleurs. Formaat 55x70 cm. Exclusief portokosten.
| Transport | |
| Garantie | |