| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Werkelijk prachtige litho van het laatste nog levende CoBrA-lid Pierre Alechinsky.
Het werk is professioneel en strak ingelijst in een aluminium lijst en voorzien van Passe-Partout. De afmetingen inclusief lijst zijn 71 x 91 cm. Het geheel is in zeer goede staat.
Het werk is in potlood gesigneerd Alechinsky en eveneens in potlood genummerd 16/190.
Af te halen in Wassenaar / Den Haag. Eventuele verzending/bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wassenaar, Nederland |
| Garantie | |