Pierre Alechinsky - Prachtige Litho van Pierre Alechinsky - Verkocht

Prachtige Litho van Pierre Alechinsky  kopen? Bied vanaf 645!
Grafiek (handgesigneerd)

Prachtige Litho van Pierre Alechinsky  kopen? Bied vanaf 645!Prachtige Litho van Pierre Alechinsky  kopen? Bied vanaf 645!Prachtige Litho van Pierre Alechinsky  kopen? Bied vanaf 645!Prachtige Litho van Pierre Alechinsky  kopen? Bied vanaf 645!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Werkelijk prachtige litho van het laatste nog levende CoBrA-lid Pierre Alechinsky.

Het werk is professioneel en strak ingelijst in een aluminium lijst en voorzien van Passe-Partout. De afmetingen inclusief lijst zijn 71 x 91 cm. Het geheel is in zeer goede staat.

Het werk is in potlood gesigneerd Alechinsky en eveneens in potlood genummerd 16/190.

Af te halen in Wassenaar / Den Haag. Eventuele verzending/bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wassenaar, Nederland