Pierre Alechinsky - Rossaert - Verkocht

Pierre Alechinsky - Rossaert kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - Rossaert kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Rossaert kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Rossaert kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Rossaert kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Rossaert kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Rossaert kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Rossaert kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Rossaert kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Rossaert kopen? Bied vanaf 1!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2003
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 94 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 90

 ALECHINSKY, Pierre (Belgian 1927). Rossaert, 2003. Antwerpen,

Ceuleers en van de Velde Booksellers, 2003.

met potlood gesigneerd 'Alechinsky 2003' rechtsonder

met potlood genummerd '11/90'  linksonder

nooit ingelijst geweest in zeer goede staat

Description: - ALECHINSKY, Pierre (Belgian 1927). Rossaert, 2003. Antwerpen,

Lithograph, signed and dated 'Alechinsky 2003' (lower right) and numbered '11/90' (lower left).

Good condition.

Binnen Nederland € 10,00