| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 2003 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 94 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 90 |
ALECHINSKY, Pierre (Belgian 1927). Rossaert, 2003. Antwerpen,
Ceuleers en van de Velde Booksellers, 2003.
met potlood gesigneerd 'Alechinsky 2003' rechtsonder
met potlood genummerd '11/90' linksonder
nooit ingelijst geweest in zeer goede staat
Description: - ALECHINSKY, Pierre (Belgian 1927). Rossaert, 2003. Antwerpen,
Lithograph, signed and dated 'Alechinsky 2003' (lower right) and numbered '11/90' (lower left).
Good condition.
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Capelle aan den ijssel, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||