| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1959 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 66 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 1/4, eigen druk |
Abstracte compositie uit 1960 van Piet van Stuivenberg. Nummer: 1/4, eigen druk. Afmetingen blad: H66 x B56 cm. Afmetingen voorstelling: H55 x B45 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.66
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| Het werk is in goede staat. Er zit wat vergeling op de rand van een vorige inlijsting. Goed ingelijst, valt dit onder de passepartout. | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||