| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 10 x 13 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 22 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Poppe Damave (1921 – 1988) - 'Mikonos'
ingelijste ets, met passe-partout en achter glas
afmetingen: afdruk 10 x 13 cm., met lijst 22 x 28 cm.
met potlood gesigneerd en getiteld
in goede conditie, geen beschadigingen of restauraties (enige verkleuring aan de randen van de afdruk)
met originele (oude) passe-partout en lijst
verzending met Track & Trace
het item kan ook in onze galerie *de Curiositeiten van Larry* in Alkmaar worden opgehaald (eigen parkeergelegenheid).
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alkmaar, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||