Sees Vlag - 1885 Paulinaburgh - Verkocht

Sees Vlag - 1885 Paulinaburgh kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag - 1885 Paulinaburgh kopen? Bied vanaf 50!Sees Vlag - 1885 Paulinaburgh kopen? Bied vanaf 50!
  • Sees Vlag (1934-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
StijlKlassiek
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 cm x 50 cm (h x b)
Lijst84 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage46
Zeefdruk in goudkleurige lijst van Sees lag
Titel 1885 Paulinaburgh

Goede zeefdruk, geen vlekken

Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-08-2022 om 16:31
Eindtijd:13-08-2022 om 10:28
jbd
13 aug. / 06:25
€ 40