Zeefdruk van Sees Vlag.
Titel: "Tussen Luxor en Aswan"
Jaar: 1981
Oplage: E.D, 3/68
Afmetingen blad: 50 x 63cm
Afmetingen voorstelling: 30 x 51.5cm
Het werk is linksonder door de kunstenaar gesigneerd, genummerd en gedateerd met potlood. Rechtsonder getiteld door de kunstenaar
Verzenden B: 12€ NL: 20€
Sees Vlag (Gouda, 15 juli 1934 – Den Haag, 1 januari 2018) was een Nederlands kunstenaar, graficus en schilder.
Extra info over deze kunstenaar en zijn periode van 'vakantiefoto's': http://www.seesvlag.nl/index/page/de_kunstenaar_sees_vlag?mobile=false