Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Sporen van vorige inlijsting aan achterzijde. Lichte vergeling aan de randen van het werk. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 24-4-2021 om 14:15 |
Eindtijd | 7-5-2021 om 19:48 |