Aart van Dobbenburgh - Litho - 1979
Jeroen Hermkens - 3 gratis verzonden boeken
Niet of onleesbaar gesigneerd - C H Diemer
Ada Breedveld - Acryl op doek: Paarse vrouw met vis - 1993
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Erotiek |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 24.5 x 16.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Uden, Nederland |
Starttijd | 2-1-2024 om 19:49 |
Eindtijd | 5-4-2024 om 16:37 |