Shinkichi Tajiri - CHRISTINA - Verkocht

Shinkichi Tajiri - CHRISTINA kopen? Bied vanaf 125!
Fotografie

Shinkichi Tajiri - CHRISTINA kopen? Bied vanaf 125!Shinkichi Tajiri - CHRISTINA kopen? Bied vanaf 125!Shinkichi Tajiri - CHRISTINA kopen? Bied vanaf 125!Shinkichi Tajiri - CHRISTINA kopen? Bied vanaf 125!Shinkichi Tajiri - CHRISTINA kopen? Bied vanaf 125!
  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal1983
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlRealistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen24.5 x 16.5 cm (h x b)
Passe-partout40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie erotische foto uit 1983. Foto is re. onder met de hand gesigneerd.  Oplage onbekend.         Foto is in uitstekende staat. Afmeting afbeelding 24,5 x 16,5 cm.  Passe-partout 40x 30 cm.      Foto is niet gelijst.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 125,30