Shinkichi Tajiri - Koan, gesigneerde computerprint incl. originele bewaarmap

Shinkichi Tajiri - Koan, gesigneerde computerprint incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 90!
Shinkichi Tajiri - Koan, gesigneerde computerprint incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 90!Shinkichi Tajiri - Koan, gesigneerde computerprint incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 90!Shinkichi Tajiri - Koan, gesigneerde computerprint incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 90!Shinkichi Tajiri - Koan, gesigneerde computerprint incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 90!Shinkichi Tajiri - Koan, gesigneerde computerprint incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 90!
  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekComputerprint
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Karakteristieke, relatief zeldzame computerprint van Shinkichi Tajiri.  Computerprint op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (18/25).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 44cm x 32cm (incl. map), 42cm x 30cm (blad), 29cm x 26cm (beeld)

Map heeft wat lichte gebruikssporen en het blad heeft een paar kreukjes in de hoeken.  Eventueel ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.

Starttijd:03-09-2022 om 17:40
Eindtijd:12-09-2022 om 19:48
Openingsbod € 90
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa