In opdracht geveild:
(11-11-1)
Mooie zeefdruk op wit glanzend papier van Tajiri.
Titel: Mayday
Jaartal: 1969
Afmetingen: 70cm x 50cm
Gesigneerd: Ja, op de achterkant
Ingelijst: Nee
Oplage: 103/190
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden, 10 euro in een koker. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie:
Klik voor alle werken aangeboden door de veilingmeester op Veilingmeester bij de contactinformat