Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1926 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 24.8 x 34.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Afbeelding ziet er goed uit, bruin spikkeltje links van de afbeelding, spikkels op achterkant. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zutphen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Zutphen, Nederland |
Starttijd | 11-3-2022 om 13:41 |
Eindtijd | 21-3-2022 om 20:48 |