Sipke Huismans, ets, "Allemande", 1972 - Verkocht

Sipke Huismans, ets, "Allemande", 1972 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Sipke Huismans, ets, "Allemande", 1972 kopen? Bied vanaf 1!Sipke Huismans, ets, "Allemande", 1972 kopen? Bied vanaf 1!Sipke Huismans, ets, "Allemande", 1972 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  vdLinden

65 verkochte items
  • Sipke Huismans (1938)
GesigneerdHandgesigneerd

Een precieus werkje van Huismans in beperkte oplage 27/40. blad 21,5x24 cm2 geschept papier, druk 10x13 cm2. door de kunstenaar gesigneerd en gedateerd, genummerd op de achterzijde.

Verzenden tegen betaling, of ophalen in Utrecht

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:03-09-2015 om 13:42
Eindtijd:10-09-2015 om 13:42
Biedingen (9)
Wdeback
09 sep. / 15:11
€ 20
NC79
09 sep. / 11:30
€ 18
Wdeback
09 sep. / 11:29
€ 16
NC79
09 sep. / 11:29
€ 14
Wdeback
03 sep. / 15:08
€ 12
houtsnede
03 sep. / 15:08
€ 10
Wdeback
03 sep. / 15:08
€ 7
houtsnede
03 sep. / 15:08
€ 5
Wdeback
03 sep. / 14:32
€ 1