Theo Bitter - St. Remy de Provence

Theo Bitter - St. Remy de Provence kopen? Bied vanaf 185!
Theo Bitter - St. Remy de Provence kopen? Bied vanaf 185!Theo Bitter - St. Remy de Provence kopen? Bied vanaf 185!Theo Bitter - St. Remy de Provence kopen? Bied vanaf 185!Theo Bitter - St. Remy de Provence kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  Masblanc
FA. (1)

Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Theo Bitter (1916-1994)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1954
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 37 cm (h x b)
Lijst41 cm x 59.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie en in goede staat verkerende aquarel van Theo Bitter uit privébezit. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1954. Onderwerp: St. Remy de Provence - Alpilles (ook een belangrijke inspiratiebron voor Theo van Gogh)

Starttijd:15-04-2022 om 16:38
Eindtijd:29-04-2022 om 20:33
Openingsbod€ 185
ObjectlocatieZuidhorn, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa