Victor Vasarely - 2 offset lithos - TILLA en LEYRE-II - 1973 - Verkocht

Victor Vasarely - 2 offset lithos - TILLA en LEYRE-II - 1973 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Victor Vasarely - 2 offset lithos - TILLA en LEYRE-II - 1973 kopen? Bied vanaf 50!Victor Vasarely - 2 offset lithos - TILLA en LEYRE-II - 1973 kopen? Bied vanaf 50!Victor Vasarely - 2 offset lithos - TILLA en LEYRE-II - 1973 kopen? Bied vanaf 50!Victor Vasarely - 2 offset lithos - TILLA en LEYRE-II - 1973 kopen? Bied vanaf 50!Victor Vasarely - 2 offset lithos - TILLA en LEYRE-II - 1973 kopen? Bied vanaf 50!Victor Vasarely - 2 offset lithos - TILLA en LEYRE-II - 1973 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

720 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Victor Vasarely (1906-1997)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1973
TechniekVaria
Afmetingen36 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Kunstenaar: Victor Vasarely
Titel van de kunstwerken:

TILLA
Gebaseerd op het originele werk van Vasarely uit 1958 (195x130 cm)

LEYRE-II
Gebaseerd op het originele werk van Vasarely uit 1956-1962 (195x130 cm)

Offset litho- Ongesigneerd
Editie: Editions du Griffon - Neuchâtel, Zwitserland
Afmeting: 36 x 29 cm.

Deze vintage items zijn in mooie en originele staat.
De werken zullen vlak en veilig verzonden worden.

Victor Vasarely (1906-1997)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

720 verkochte items
29 cm
36 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2022 om 09:35
Eindtijd:28-06-2022 om 20:30
tiest
28 jun. / 14:13
€ 50