Joseph Beuys - Overzicht werken 1945-1985, hardcover in duitse taal
Rob Scholte - Lucifer in Paradise - Collage op paneel - 2006 - 61 x 61 cm
Rob Scholte - Embroidery "Schepen voor de Kust" - 2006 - Formaat 32 x 40 x 4 cm
Rob Scholte - 2 x Paarden Embroideries - 2007 & 2008 - Formaat 49 x 26 x 4 cm
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 52.5 x 78.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5 exemplaren |
Conditie | |||||||||
Conditie | Beschadigd | ||||||||
Algemeen redelijke staat, scheur boven in het witte vlak (achteraan hersteld met tape), enkele kleine scheurtjes in de bladrand, prikgaatjes in de uiterste hoeken, her en der lichte foxingvlekjes en kreukjes Mits gebruik van passe-partout nog zeer presentabel | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: De klinge, België | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | De Klinge, België |
Starttijd | 17-1-2023 om 18:23 |
Eindtijd | 1-4-2023 om 15:00 |