Willem de Zwart - Bosgezicht - Verkocht

Willem de Zwart - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Willem de Zwart - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 25!Willem de Zwart - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 25!Willem de Zwart - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 25!Willem de Zwart - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 25!Willem de Zwart - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 25!Willem de Zwart - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 25!Willem de Zwart - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 25!Willem de Zwart - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 25!Willem de Zwart - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 25!Willem de Zwart - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 25!Willem de Zwart - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 25!Willem de Zwart - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  zioni
FA. (9)

141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Willem de Zwart (1862-1931)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 11.5 cm (h x b)
Lijst31.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplageonbekend
Willem ZWART (1867-1957)
Litho
Afmeting  litho 11,5 x 18 cm
Afmeting met lijst 24 x 31,5 cm gelijst in een mahonie lijstje
Gesigneerd in de litho links onder

Willem ZWART (1867-1957) Litho Afmeting litho 11,5 x 18 cm Afmeting met lijst 24 x 31,5 cm gelijst in een mahonie lijstje Gesigneerd in de litho links onder

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:13-07-2018 om 15:49
Eindtijd:22-07-2018 om 20:37
Cato
22 jul. / 20:27
€ 25