Twee etsen door Willem van Leusden Voorstelling van een stadssteeg met toren op de achtergrond en een buitenlandse stadsstraat Beiden losbladig, beeldmaten 25x10 en 18x14.5, bladmaten 27x12 en 24x20 Beiden potloodgesigneerd r.o.: 'W. vLeusden'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Goed
Rechter-ets heeft lichte golflijnen in het papier door eerdere inlijsting en is licht verkleurd.
Verdient een wasbeurt om alles weer recht te trekken.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 20,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00