Willem van Leusden - Twee stadsgezichten - Etsen

Willem van Leusden - Twee stadsgezichten - Etsen kopen? Bied vanaf 58!
Willem van Leusden - Twee stadsgezichten - Etsen kopen? Bied vanaf 58!Willem van Leusden - Twee stadsgezichten - Etsen kopen? Bied vanaf 58!Willem van Leusden - Twee stadsgezichten - Etsen kopen? Bied vanaf 58!Willem van Leusden - Twee stadsgezichten - Etsen kopen? Bied vanaf 58!Willem van Leusden - Twee stadsgezichten - Etsen kopen? Bied vanaf 58!Willem van Leusden - Twee stadsgezichten - Etsen kopen? Bied vanaf 58!Willem van Leusden - Twee stadsgezichten - Etsen kopen? Bied vanaf 58!Willem van Leusden - Twee stadsgezichten - Etsen kopen? Bied vanaf 58!
  • Willem van Leusden (1886-1974)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Klassiek
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 25 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Twee etsen door Willem van Leusden
Voorstelling van een stadssteeg met toren op de achtergrond en een buitenlandse stadsstraat
Beiden losbladig, beeldmaten 25x10 en 18x14.5, bladmaten 27x12 en 24x20
Beiden potloodgesigneerd r.o.: 'W. vLeusden'

Authenticiteit volledig gegarandeerd
Rechter-ets heeft lichte golflijnen in het papier door eerdere inlijsting en is licht verkleurd. Verdient een wasbeurt om alles weer recht te trekken.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00