Willem Witjens - boot in sneeuwlandschap - ingelijste grote, heldere ets - Verkocht

Willem Witjens - boot in sneeuwlandschap - ingelijste grote, heldere ets kopen? Bied vanaf 60!
Willem Witjens - boot in sneeuwlandschap - ingelijste grote, heldere ets kopen? Bied vanaf 60!Willem Witjens - boot in sneeuwlandschap - ingelijste grote, heldere ets kopen? Bied vanaf 60!Willem Witjens - boot in sneeuwlandschap - ingelijste grote, heldere ets kopen? Bied vanaf 60!Willem Witjens - boot in sneeuwlandschap - ingelijste grote, heldere ets kopen? Bied vanaf 60!Willem Witjens - boot in sneeuwlandschap - ingelijste grote, heldere ets kopen? Bied vanaf 60!
  • Willem Witjens (1884-1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1929
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 56 cm (h x b)
Lijst48 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Plaatrand 39x49 cm. Bladmaat ca 45x56.

Het blad is los geplaatst achter glas, in een houten lijst i.g.st. (lichte slijtschade)

NB het werk wordt goed verpakt. Glasbreuk blijft echter voor risico van de koper. Advies is om het werk zonder glas te versturen.

In zeer goede gebruikte staat.

Het blad is schoon en kraakhelder.

Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-10-2022 om 20:54
Eindtijd:21-10-2022 om 20:30
Quercus
21 okt. / 19:11
€ 60