Willem Witjens - ets - Binnenhaventje met bootjes - 1929, gesigneerd r.o.

Willem Witjens - ets - Binnenhaventje met bootjes - 1929, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 20!
Willem Witjens - ets - Binnenhaventje met bootjes - 1929, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 20!Willem Witjens - ets - Binnenhaventje met bootjes - 1929, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 20!Willem Witjens - ets - Binnenhaventje met bootjes - 1929, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 20!Willem Witjens - ets - Binnenhaventje met bootjes - 1929, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 20!Willem Witjens - ets - Binnenhaventje met bootjes - 1929, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 20!Willem Witjens - ets - Binnenhaventje met bootjes - 1929, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 20!Willem Witjens - ets - Binnenhaventje met bootjes - 1929, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 20!
  • Willem Witjens (1884-1962)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1929
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 43 cm (h x b)
Incl. lijst 52 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Witjens, Jan Willem Hendrik ( Willem ) ; geb. Den Haag 8 november 1884, overl. Den Bosch 14 februari 1962. Woonde en werkte in Den Haag, van 1940 af in Nederhemert (gem Kerkwijk). Maakte reizen naar Amerika, Canada, Frankrijk, Italië, Duitsland, Engeland en Spanje. Leerling van de Akademie v. B.K. in Den Haag (avond cursus), aanvankelijk opleiding als glazenier bij E.W.F. Kerling (13 jaar), later geheel en al Kunstschilder (raadgevingen van H.J. van der Weele). Gedurende drie jaar (1915-1917) de koninklijke subsidie. Kunstschilder, kunstnijveraar, glazenier. Schilderde, aquarelleerde, tekende, etste en lithografeerde landschappen, figuren (naakten), stadsgezichten, stillevens, vooral bekend door zijn sneeuwgezichten. Heeft indertijd meegewerkt aan de restauratie van het Kon. Paleis aan het lange Voorhout in Den Haag. Belangrijk Nederlandse Kunstschilder. Heeft in opdracht een aantal schilderijen enz. van de Zuiderzeewerken gemaakt. Was o.m. lid van Arti et Amicitiae, St. Lucas, Pulchri Studio, de Mij Rembrandt en van de ver. Jeroen Bosch. Gemeentemuseum Arnhem: Callantsoog in de sneeuw (gem. Willem Witjens). Noordbrabants Museum Den Bosch: de burcht Bouillon. Rijkscollectie: Bouillon; boerderij; kopermijn in Canada, 1957; dijkwerk bij Lelystad (schets, 1954); bij het stortperceel (1954, schets).
Het werk is in goede staat. De lijst heeft gebruikerssporen (zie foto's).
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 32,50
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 100,00